General

Basketbol Tahminleri

Created by:

 
14 Jan 2019 - General
 


Büyükçekmece iç sahada çok iyi hücum eden takım görüntüsünde. Bu görüntüsünü Daçka karşısında da tekrar etmeleri kazanmaya yakın olmaları anlamına gelir. Çünkü her ne kadar bu maçı kazanmaya daha çok ihtiyacı olan Darüşşafaka gözükse de, en iyi savunmacısından yoksun olacağı unutulmamalı Daçka bu maçı kazanması durumunda ligde ilk yarıyı 8. sırada bitiricek ve Türkiye Kupası'nda boy gösterecek.

Kazandıran basketbol tahminleri ile sizler de günü karlı kapatın. İddaa basketbol tahminleri editörlerimiz tarafından sizlere özel olarak hazırlanmaktadır.

Ancak Telekom maçında Eric, Metin Türen'e kafa atmıştı ve 5 maç ceza aldı. Onun yokluğunda, rakibin de en etkili isminin boyalı alandaki Devin Williams olduğu düşünüldüğünde çok büyük sıkıntı yaşayacakları kesin. Bu durumda Oğuz ve Emircan'ın süreleri artacak, 4 kısalı sistem daha fazla kullanılacaktır. Bu da Daçka'nın hücumuna yansır. Limitin aşılacağı bir maç bekliyorum. Ayrıca ev sahibinin kaybetse bile handikapta kalabileceğini düşünüyorum.